Eğlenerek Kilo Vermenin Yeni Yolu: Kangoo Jumps - Kanal D Ana Haber

Sertab Erener Kangoo Jumps ile form tutuyorTıkla haberin videosunu izle!

Kangooo Jumps Ekibi olarak Kanal D Ana Haber bülteninde yaptığımız Kangoo Jumps sporu hakkında, derslerin nasıl yapıldığı ve faydalarından bahsettik.

Başarılı haber spikerinin sunumuyla başlayan haberde; muhabir ilk önce mikrofonu çok değerli üyelerimize uzattı. Hedeflenen hayal kilolar gibi önemli rakamlarda kilo veren üyelerimizi tekrar kutluyoruz. Daha sonra mikrofonu Kurucu Eğitmen Evren Arslan'a uzatan muhabir; 45 dakikalık antrenman ile yağ yakımı, kalori yakımı, sıkılaşma ve zayıflamaya yönelik çalışmalar yaptığımızı ve bu çalışmaların vücudun tamamını çalıştırdığını söyledi.Kangoo Jumps ile nasıl kilo verdiğini anlatan bir diğer üyemizi de ayrıca kutluyoruz. Müzikle birlikte eğlenceli şekilde yer çekimine meydan okuduğumuz doğrudur.

Merkezimizde yaptığımız haber çekiminde, kurucumuz Evren Arslan "Kangoo Jumps sporunun omurgaya baskı yapmadığını ve bu nedenle bel fıtığı ve boyun fıtığı gibi omurga rahatsızlıkları yaşayan herkesin rahatlıkla bu sporu yapabileceğini" milyonların önünde tescilledi.

Diğer değerli üyemiz zıplamanın mutluluk hormonu salgıladığı için ruh sağlığı açısından psikolojisine çok iyi geldiğinden söz etti. Kurucu Eğitmen Evren Arslan 1,5 kg ağırlığında olan bu ayakkabıların herkes tarafından çok rahat bir şekilde kullanılabildiğinden bahsetti. Bileği komple sardığı için denge kaybını tamamen ortadan kaldıran NASA onaylı bu rebound egzersiz ekipmanının ismi Kangoo Jumps ayakabılarıdır. Asla farklı bir ismi yoktur.

45 dakikalık antrenmanda ortalama 800-1200 kalori arası kalori yakılabildiğinden bahseden Kurucu Eğitmen özellikle kadınların bu sporu tercih etmelerindeki diğer nedenin de bacaktaki yoğun kan dolaşımı sayesinde selülitlerin çok iyi oranda azalmasına sebep olduğunu söyledi.

20 dakikalık bir antrenmanda 50 dakika spor yapmış gibi verim alındığından söz eden spiker sağlıklı yaşam için sporun önemli olduğunu ve kışın yapılan sporun çok daha önemli olduğundan söz etti.  Haberin videosunu izleyin >>>

Kangoo Club Beylikdüzü Spor Salonu ve Fitness Merkezi

Kangoo Club Beylikdüzü, 2014 yılı Nisan ayında kapılarını açtı. İstanbul'da Avrupa Yakası'nın Beylikdüzü ilçesinde tam olarak Medicana Hastanesi yanında Beycity AVM içinde açılmıştır.

Kangoo Jumps, Aletli ( Reformer ) Pilates, Minder ( Matwork ) Pilates Grup Dersleri, Zumba, Muay Thai, Kickboks, Fitness, ve Çeşitli Dans dersleri almak isteyen, faydasını görmek isteyen, eğlenerek kilo vermek ve formda kalmak isteyen, grupça spor yapmanın zevkinden vazgeçemeyen, spor yaparken sıkılmadan ve herkesin tercihi olan ve uluslararası uzman eğitmenler eşliğinde yapılan Kangoo Jumps sporuna tüm sporseverleri ve kilo vermek isteyenleri davet ediyoruz.

Kulübümüze genç yaşlı çocuk herkes üye olabilir. Beylikdüzü, Bahçeşehir, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar bölgeleri ve diğer bölgelerden her yere ulaşımı çok kolay olan kulübümüzde sizler için çok detaylı çalışmalar yapıp VIP Concept ünvanımızı da aldık. Sizin için burada eğitim almayı, dans etmeyi ve spor yapmayı çok özel hale getirdik.

Salonumuzda çekilmiş tanıtım videolarımızı izleyebilirsiniz.

Grup Dersleri Doluluk Oranı

Derslere göre doluluk oranımız.

75% Kangoo Jumps
60% Kick Boks
60% Zumba
70% Pilates