Şu anda Beylikdüzü'nün en deneyimli ve kapsamlı butik Kick Boks kursu ile tanışıyorsunuz.

Türkiye Şampiyonu hocamız eşliğinde Beylikdüzü 'nün en sosyal noktasında size özel Kick Boks Kulübü'müzde profesyonel eğitmen kadromuzla birlikte spor yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve Kick Boks Kulübü 'müzde özel olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Kick Boks faydalıdır. Kondüsyonunuzu toparlarsınız. Güçlenir ve manevi anlamda kendinizi iyi hissedersiniz.

Beylikdüzü Bizimkent köprüsü BeyCity Çarşı içinde bulunan Kick Boks Kültür Merkezi olarak sayılan merkezimiz; aynı zamanda Bahçeşehir, Büyükçekmece, Avcılar gibi civar çevresindeki en uygun fiyat ile en kaliteli hizmeti almak için sizleri kulübümüze davet ediyoruz.

Türkiye'nin ilk VIP Concept Kangoo Jumps Kulübü'nde sizin için herşey düşünüldü.

Kick boks sporu, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelemesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. En önemlisi aşırı derece sert bir spor olmasıdır. Rakibinizi yenmek için yüksek güç gerektiren bu spor, diğer birçok spordan daha fazla enerji ve güç harcamanızı sağlar.

Kick Boks kursuna başlamak için bugünkü araştırmanız çok başarılıydı! Şimdi bizi arayın ve geleceğiniz gün ve saati söyleyerek ilk dersiniz için randevu alın.

Kick boks yapmanın faydaları nelerdir?

  • Tüm vücudu çalıştırır.
  • Aerobik özelliği yüksektir ve yüksek kaloıri harcatır.
  • Stres attırır. Günün stresinden kurtulmak için birebir bir özelliğe sahiptir.
  • Koordinasyonu geliştirir. Özellikle el, göz, ayak koordinasyonunu ve uyumu geliştirir.
  • Endorfin hormonunun salgılanmasına yardımcı olur. Bu sayede kişi efor sarf ederken mutlu olur.
  • El bileklerine ve ayak bileklerinize ekstra ağırlık takarak uygulama şansınız var. Bu tip bir antrenmanda, hem kardiyo hem de güç çalışması yapabiliriz.
  • Efor sarf ederken, kap atım hızını yükseltir, vücuda hem daha fazla oksijen girer hem de yüksek oranda terleme meydana gelir. Bununla birlikte vücuttan toksinlerin atılması daha fazla olur.
  • Hızlı düşünme kapasitesini geliştirir. Bu sayede, ne zaman atak yapılması gerektiğini ve nasıl defans yapılacağını geliştirebilirsiniz.

 

 

 

beylikdüzü kick boks kursu

Üyelerimizin Yorumları