Kangoo Jumps Ekibi Canlı Yayında - Show TV Zahide ile Yetiş Hayata

Sertab Erener Kangoo Jumps ile form tutuyorKangooo Jumps Ekibi Show TV Zahide ile Yetiş Hayata programına canlı yayına katıldı.

Başarılı ve sevilen sunucu Zahide Yetiş; Kangoo Jumps Ayakkabılarımızı ilk gördüğünde enteresan olduğunu, yaptığımız görsel showdan sonra da ekibimizi takdir ederek soru cevap kısmına geçtik. Kurucu Eğitmen Evren Arslan'a; Kangoo Jumps Egzersizleri ile kaç kalori harcanıyor şeklinde sorusuna, Evren Arslan 45 dakikalık bir antrenmanda 800-1200 kalori yakılabildiğini söyledi. Cevap Zahide Yetiş'in ilgisini çekti.

Merkezlerimizde sadece Kangoo Jumps yaptığımızı öğrenen sunucu, İstanbul'da ve birçok yerde Kangoo Jumps sporunun ve merkezlerinin bulunduğunu söyledi.

Diğer Kurucu Eğitmen İlknur Arslan bu egzersizlerin dizleri, eklemleri ve omurgayı koruyan tek spor olduğunu vurguladı. Evren Arslan'a tekrar mikrofonu uzatan Sunucu, ayakkabılar sayesinde vücut ağırlığımızın %80'ini hissetmediğimizi ve böylece çok daha rahat antrenman yapabildiğimi belirtti. Ekip arkadaşımız Taşkadın Bayrak, hamilelikten önce Kangoo Jumps yapmanın faydalarını ve doğum kilolarını Kangoo Jumps sayesinde kısa sürede vermenin yaşadığı mutluluğu Zahide Yetiş ile paylaştı ve başarılı Sunucu buna çok ilgi gösterdi.

Sözlerine devam eden ekip arkadaşımız; birçok arkadaşının da bu sporla zayıflayıp sıkılaştığını, doğumda kilo ile birlikte oluşan ödemlerinden de bu spor sayesinde aştığını ve kurtulduğunu belirtti. Beli, sırtı, boynu ve dizleri ağrıyanların da bu sporu yapabileceğini Canlı yayında duyuran Zahide Yetiş konuya tam anlamıyla hakim oldu. Değerli ekip arkadaşımız sıkılaştırma özelliği bulunan bu spor sayesinde karın kaslarına Zahide Yetiş'in dokunmasını istedi ve çok daha renkli görüntüler çıktı. Selülitlerden, yağlardan ve göbekten hızlı bir şekilde kurtulup doğumdan sonra da vücudu hızlı revize eden ekip arkadaşımız Kangoo Jumps sporunun detaylarını paylaştı.

Bize ayrılan süre sonlarına yaklaşırken uyguladığımız 45 dakikalık egzersizlerin kesinlikle bir Kangoo Jumps merkezinde ve profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılması gerektiğini Canlı yayında belirtti...  Videoyu izle >>>


Kangoo Jumps Ekibi Beyaz TV Haberler'de... - Buse Yıldırım ile Gün Başlarken

ImageBeylikdüzü'nde buluna stüdyomuza konuk ettiğimiz Beyaz TV'nin Gün Başlarken Programı Sunucusu Buse Yıldırım ve ekibi ile güzel bir haber yaptık.

KANGOO JUMPS İLE ZAYIFLAMA altyazı başlığı ile izleyiciler Kangoo Jumps ayakkabılarını giyip deneyen Sunucu çok rahat bir şekilde ayakkabılara hakim oldu.Haberde klasik salon sporlarından sıkılan ve yenilik arayanlar için Kangoo Jumps sporunu öneren Sunucu dünyada ve Türkiye'de yaygınlaşmaya başlayan bu sporun ülkemizde daha yaygınlaştığını belirtti.

Mikrofonu Kurucu Eğitmen Evren Arslan'a uzatan Sunucunun soruna karlışılık; bu sprorda amaç kilo verme sıkılaşma yağ yakımı kalori yakımıdır dedi. Kangoo Jumps Rebound Sistemi sayesinde omurga, bele ve eklemlere yük binmediğini belirten Evren Arslan bu ayakkabılar ile daha yüksek performanslı antrenman yapabiliyoruz dedi. Yer çekimine karşı sıçrama egzersileri yaptığımız için cildin de sıkılaşıp güzelleştiğini belirtti...

Fazla kilolardan kurtulmak için kanguru gibi zıplayarak 45 dakika boyunca bu sporun yapılması önerildi. 45 dakikada 800-1200 kalori, 3-4 ay sonra yapıldıktan belirli bir kondisyona ulaştıktan sonra ise 1500 kalori yakılabileceğini belirten Eğitmen, tüm gün yediklerimize eşdeğer bir spor yapmış olacağız dedi. Selülitlere birebir iyi gelen bir spordur Kangoo Jumps.

Değerli üyemiz Serpil hanım röportajında Kangoo Jumps ile kısa sürede 11 kilo verdiğini söyledi.

Ayakkabıların üzerinde durabilmede tedirgin olanlar için açıklama yapıldı, ayak bileğini komple saran, bot gibi, sert ve eklem yeri yüksek tasarlanmış ayakkabılar sayesinde dengede kalmayı kolaylaştıran NASA onaylı balans sistemine (IPS) sahip tek ekipmandır.

Sunucu Buse Yıldırım ilk defa giymesine rağmen hemen adapte oldu. 7'den 70'e herkesin yapabildiği bu spor, ayakkabılar beni taşımaz diye düşünenler için de çok zevkli yapılabilir bir spor.. Siz de bir Kangoo Jumps Merkezine giderek Kangoo Jumps ile zayıflamayı deneyebilirsiniz.. Haberin devamı >>>


Sertab Erener Kangoo Jumps ile form tutuyor - Sabah Gazetesi

Sertab Erener Kangoo Jumps ile form tutuyorKanguru gibi zıplayıp form tutmak sosyetede yeni moda. ABD'den dünyaya yayılan sporun Türkiye'de öncülüğünü yapan isimlerden biri de Sertab Erener.

2010 yılında ABD'de yeni bir fitness trendi türedi: Kangoo Jumps yani kanguru zıplaması. Ayağınıza taktığınız özel bir aparatla sokaklarda zıplayarak kalori yakmayı sağlayan bu yöntem hem eğlenceli oluşu hem de bir saatte bin 500 kalori yaktırmasıyla kısa sürede fenomen oldu. İstanbul'a gelmesi biraz uzun sürdü ama yurdum insanı da sonunda kanguru gibi zıplamaya başladı. İlk olarak Sertab Erener bir konserine ayağında bu aparatla çıktı, dans etti, bol bol zıpladı. Bazı fitness salonları grup derslerine kangoo jumps'ı da ekledi. Geçtiğimiz haftalarda da cemiyetin ünlü isimlerinden Begüm Şen, Instagram hesabından kangoo jumps yaparken bir fotoğrafını paylaştı. Ömür Gedik de bu fitness trendinin İstanbul'daki öncülüğünü yapan bir başka isim. Ancak Kıbrıs'ta olduğu gibi Türkiye'de sokaklarda bu sporu yapan yok. Begüm Şen "Ülkemiz buna hazır değil" diyor ama haftada üç gün 15 dakika zıplamanın vücudunda yarattığı etkiyi de anlata anlata bitiremiyor. Şen, dışarı çıkmaktan çekindiği için evde müziğin sesini açıp video karşısında zıplıyormuş..  Haberin devamı >>>


Hadise zayıflama sırrını açıkladı - Medya 365

Image22 Ekim 1985 doğumlu seksi ve başarılı pop şarkıcısı Hadise 68 kilodan 55 kiloya nasıl düştü? 13 kilo verdiren şeyin sırrını merak edenler için sonunda açıkladı. Hadise nasıl zayıfladı? Başarılı pop şarkıcısının hızla verdiği kiloların sırrını merak edenler için kendi uygulamış olduğu yöntemi sevenleriyle paylaştı.

İşte Hadise’nin zayıflama formülü:

2010 yılında New York’ta başlayan, İstanbul’da ise yeni trend haline gelen “Kangoo Jumps” fitness yöntemiyle zayıflamaya başlayan Hadise bu şekilde zayıflamayı istediği kiloya düştüğünü söyledi. Güzel pop şarkıcısı, zayıflama için tasarlanmış olan “Kangoo Jumps” ayakkabılarını giyerek her gün 20 dk. boyunca zıplayarak kısa bir süre içinde 13 kilo verdiğini açıkladı. Tabi ki sözlerine “Sadece zıplayarak değil, aynı zamanda her gün bol bol su içip yediklerime dikkat ettim.” eklemeyi de ihmal etmedi. Haberin devamı >>>


Derya Baykal: "Zayıflamayı ben size garanti ediyorum" - Kanaltürk

Sertab Erener Kangoo Jumps ile form tutuyorGeçtiğimiz günlerde Kanaltürk ekranlarında Derya'nın Dünyası adlı programında Kangoo Jumps ayakkabılarını giyen Derya Baykal bakın ayakkabılar ayağındayken izleyicilerine neler aktardı.

"Tamam eridim bittim mahvoldum. Harika. Zıplayan ayakkabıcılara çok teşekkür ediyorum. Ben artık zıp zıp bir kadınım. Bunu ayağınıza takın ben size zayıflamayı garanti ediyorum diyerek Kangoo Jumps ayakkabılarının vermiş olduğu mutluluğun etkisiyle meşhur Harlem Shake dansını yaparak o da aramıza katıldı.

Yaylı kadın yaylı kadın diyerek de çok içten ve samimi kelimeler kullanan Derya Baykal'a çok teşekkür ederiz :)  Videoyu izleyin >>>


CNN Türk | Sizin için denedik - HAFTA SONU KEYFİ

ImageCNN Türk kanalının HAFTA SONU KEYFİ programında Sizin İçin Denedik bölümünde bu hafta sonu izleyicileri için Kangoo Jumps ayakkabılarını denediler.

Mario Godiva eşliğinde tanıtıma başlayan sunucu ayakkabıları giydikten sonra 5-8 kilo vereceğini öğrenince Mario'dan söz vermesini istedi.

Seyircileri için ayakkabıları giyen sunucu ilk olarak boyu uzadığı için mutlu oldu. Daha sonra Godiva kendisine rahat olmasını söyledi ve ayağına ilk defa ayakkabıları giyen sunucuya kafasını dik tutarak süper model edasıyla yürümesini söyledi. CNN Türk sunucusu ayakkabılar üzerinde durmaya başladığında çok daha mutlu oldu.

Rihanna ve Madonna gibi ünlü sanatçıların da koçluğunu yapan Mario Godiva; basen, kalça ve bacakları incelten bu sporun sunucunun durduğu yerde kalori yaktığını da belirtti. Kısa sürede kardiyovasküler çalışmalarla, kendisi gibi birinin kaç kilo vereceğini sordu, Godiva haftada 4-5 kere bu sporu yapan birinin 1 ayda 5-8 kilo arası verebileceğini söyleyince sunucu şaşırdı.

Çalışmalarla 1 saatte 700-1400 arası kalori yakabileceğini söyleyen Godiva, ayrıca kasları geliştirebileceğini söyledi. Haberin devamı >>>


Yaza formda girmek için Kangoo Jumps - FOX TV Ana Haber Bülteni

FOX TV Ana Haber BülteniFox TV Ana haber bülteni Kangoo Jumps'ı haber yaptı. Haber bülteni sunucusu Nazlı Tolga habere şöyle başladı. "Yaza girmeye tatile çıkmaya kısa bir süre kala özellikle kadınları kilo verme telaşı sardı... Yeni yılın eğilimi kanguru gibi zıplamak. Yöntem çok etkili 45 dakikada 1000 kalori yaktırıyor."

Kangoo Jumps eğitmenine kamera çevrildiğinde eğitmen: "Hem güçlendiriyor hem sıkılaştırıyor ve aynı zamanda eğleniyoruz" dedi.

Fitness programı üyesi bir bayan ise "Fitnessın yeni trendi çok moda bu sene" yorumunda bulundu. Sunucu "En yeni en gözde spor bu kanguru gibi zıplamak, hiç sıkılmadan zorlanmadan kilolar eriyip gidiyor" dedi. Tekrar sunucu "ilk bakışta biraz zor gözükse de kısa sürede alışılıyor ve kanguru zıplayışyla 45 dakikda tam 1000 kalori yakılabiliyor."

Üye: "Diğer sprolara göre daha çok efor harcıyorum daha çok kilo kalori yakıyorsun"

Eğitmen ise bazılarının ayda 8-9 kilo verdiklerini söyledi.

Sunucu bu eğlenceli spor patene benzer bir ayakkabı ile yapılıyor NASA bilim adamlarının 14 yılda geliştirdiği ayakkabının altındaki balans sistemiyle sürekli zıplanıyor. İlk kez binildiğinde dengede durmak çok güç, sabit durmaksa neredeyse imkansız işte sürekli hareket etmeyi sağlayan bu ayakkabının vücuda olumlu etkisi saymakla bitmiyor diye sözlerine devam ediyor.

Eğitmen kangoo jumps yapmanın faydalarını şu şekilde ifade etti: "kalçayı kaldırıyor, karın kası yapıyor, vücudu sıkılaştırıyor ve selülitleri gideriyor"  Üye: Yer çekimine karşı zıplıyorsunuz ve bu size müthiş mutluluk veriyor ve gençlik aşılıyor. Müzik eşliğinde olduğu için spor yaparken zevk duyuyorsunuz.  Haberi izle >>>


Grup Kangoo Jumps - YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE

ImageTv8 ekranlarında Acun Medya ekibinin hazırdığı en popüler yarışma programlarından biri olan Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Eser Yenenler'in sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye çıkan Grup Kangoo Jumps jüri tarafından oylanmadı.

Kangoo Jumps özel sıçrama ayakkabıları ile jüri ve seyircinin ilgisini çekmeyi başaran, amaçları yaptıkları bu sporu tanıtmak ve 7'den 70'e herkesin kolaylıkla bu sporu yapabileceklerini duyurmak isteyen Grup Kangoo ekibi sıkı çalışmalarının sonunda evet almayı başardı. İstanbul'da Avrupa Yakası'nda bulunan Beylikdüzü'ndeki merkezlerinde hazırlıkları yapan ekibin herşeyi var.

Yetenek Sizsiniz Türkiye programının Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde yapılan 1. tura katılan Grup Kangoo Jumps Ekibi çok mutlu oldu. Haberin devamı >>>